UARU
(067) 637-86-38 (050) 447-86-38
Написати нам

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Сайт каталог №2

10500 грн

Типовое решение для корпоративного сайта компании - это современный, полностью адаптивный сайт, разработанный для быстрого запуска сайта! Это не просто сайт, это комплексное решение привлечения клиентов через интернет.

Удобный интерфейс и красивый дизайн. Готовое решение компании с возможностями просмотреть все виды услуг или товаров компании и заказать их.

Демо Версія Сайту
Інформація про це рішення
Відмінності між покупкою та орендою
Покупка сайту
Можливість доробок
Будь-які технічні доробки типових сайтів виробляються на платній основі. Вартість роботи 1 години спеціаліста від 180 грн/год. Що входить у технічні доробки: • коригування зовнішнього вигляду сайту під фірмовий стиль Замовника; • зміна логіки роботи та/або зовнішнього вигляду програмних модулів сайту; • додавання/видалення нових сторінок та розділів сайту; • заповнення сайту стартовим контентом; • написання нових програмних модулів, які розширюють поточний функціонал сайту; • та ін.
SSL сертифікат
Наявність SSL-сертифіката на сайті свідчить про те, що Ваш сайт безпечний, і що Ви готові до серйозної довгострокової співпраці, а також піклується про клієнта. SSL-сертифікат – входить у вартість викупу типового рішення строком на 1 рік. Потребує щорічного продовження з боку клієнта.
Хостинг
Входить у вартість викупу типового рішення строком на 1 рік. Потребує щорічного продовження з боку клієнта. Є можливість перенести сайт на хостинг іншої організації.
Домен
У вартість викупу типового рішення входить домен biz.ua, co.ua, com.ua, in.ua на 1 рік. Потребує щорічного продовження з боку клієнта. Можна перенести сайт на індивідуальний домен.
Техпідтримка
Техпідтримка входить у вартість викупу типового рішення на 1 рік. Включає в себе: - регулярне оновлення CMS - захист від вірусів Потребує щорічного продовження від клієнта.
Переваги
Купуючи типове рішення, ви купуєте повноцінний продукт з «начинкою» у вигляді вихідного коду, а значить, можете робити зі своїм сайтом все, що завгодно: модифікувати, додавати необхідні функції і т.д. Це дорожче, проте в довгостроковій перспективі, якщо ви живете на оренді роками, разова покупка обійдеться дешевше. Викуп – це повна відсутність будь-яких обмежень: власнику доступний весь функціонал та потенціал сайту
Отримати консультацію спеціаліста
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Замовити
Кількість:
-+
Ціна: UAH
Сума: UAH

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.