UARU
(067) 637-86-38 (050) 447-86-38
Написати нам

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Landing page

10500 грн

Це сучасний повністю адаптивний сайт, розроблений для швидкого запуску сайту будь-якої компанії! Це не просто сайт, це комплексне рішення для залучення клієнтів через інтернет.

Зручний інтерфейс та гарний дизайн.

Демо Версія Сайту
Інформація про це рішення

Переваги цього рішення:

  1. Сайт адаптивний, що дозволяє підвищити зручність користування сайтом із різних пристроїв (комп'ютери, планшети, мобільні телефони). Пошукові системи дозволяють сайтам, які коректно відображаються з маленьких екранів, стояти вище за позиціями в пошуковій видачі, а значить, і отримувати більше відвідувачів на сайті, а надалі і більше клієнтів.
  2. Дуже просте налаштування рішення. Ми серйозно підійшли до питання заповнення сайту. Передбачили можливість легкої зміни контенту без залучення спеціалістів.
  3. Сайт ідеально підходить для швидкого запуску. Є інструкція щодо наповнення сайту, також проводиться БЕЗКОШТОВНЕ навчання контент-менеджером з наповнення сайту (особова зустріч, навчання по телефону). Завдяки цьому можна самостійно, без додаткових витрат, заповнити сайт, змінити ціни, додати новини, змінити контактні дані, незалежно від рівня знань у роботі з сайтами.
  4. SEO-підготовлений.Підтримує шаблони meta-тегів для автоматичного створення унікальних title, description, keywords і т.д.
  5. Нові технології створення web-сторінок. Html5, CSS3, Bootstrap3, jQuery - щоб легко керувати сайтом та ефективно просувати його в пошукових системах.

Короткий список функціональних можливостей вирішення: 

  • Готова структура сайту та демонстраційне наповнення;
  • Сайт адаптивний на телефонах, планшетах;
  • Опис видів діяльності;
  • Форма зворотного зв'язку допоможе швидко зв'язатися з вами.
Відмінності між покупкою та орендою
Покупка сайту
Отримати консультацію спеціаліста
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Замовити
Кількість:
-+
Ціна: UAH
Сума: UAH

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.