UARU
(067) 637-86-38 (050) 447-86-38
Написати нам

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Сайт агенції нерухомості

13500 грн

Типове рішення для агенств нерухомості - це сучасний, повністю адаптивний сайт, розроблений для швидкого запуску сайту агенства нерухомості! Це не просто сайт, це комплексне рішення залучення клієнтів через інтернет.

Зручний інтерфейс та гарний дизайн. Готове рішення для агенств нерухомості з можливостями переглянути всі види послуг компанії.

Демо Версія Сайту
Інформація про це рішення

Переваги цього рішення:

 1. Сайт адаптивний, що дозволяє підвищити зручність користування сайтом із різних пристроїв (комп'ютери, планшети, мобільні телефони). Пошукові системи дозволяють сайтам, які коректно відображаються з маленьких екранів, стояти вище за позиціями в пошуковій видачі, а значить, і отримувати більше відвідувачів на сайті, а надалі і більше клієнтів.
 2. Дуже просте налаштування рішення. Ми серйозно підійшли до питання заповнення сайту. Передбачили можливість легкої зміни контенту без залучення спеціалістів.
 3. Сайт ідеально підходить для швидкого запуску. Є інструкція щодо наповнення сайту, також проводиться БЕЗКОШТОВНЕ навчання контент-менеджером з наповнення сайту (особова зустріч, навчання по телефону). Завдяки цьому можна самостійно, без додаткових витрат, заповнити сайт, змінити ціни, додати новини, змінити контактні дані, незалежно від рівня знань у роботі з сайтами.
 4. SEO-підготовлений.Підтримує шаблони meta-тегів для автоматичного створення унікальних title, description, keywords і т.д.
 5. Нові технології створення web-сторінок. Html5, CSS3, Bootstrap3, jQuery - щоб легко керувати сайтом та ефективно просувати його в пошукових системах.
 6. На вигідних умовах можна замовити розроблену спеціально для оздоровчих турбаз рекламну кампанію в Google, Yandex, Facebook. Вже наступного дня після запуску сайту, можна розпочати рекламну кампанію та незабаром отримати перших клієнтів.

Краткий список функциональных возможностей решения: 

 • Готовая структура сайта и демонстрационное наполнение;
 • Сайт доступен в любых цветовых схемах;
 • Сайт адаптивный на телефонах, планшетах;
 • Описание видов деятельности;
 • Цены в виде прайс-листа;
 • Раздел "Новости" - с помощью которого вы всегда сможете держать своих клиентов в курсе последних событий;
 • Страница Контакты;
 • Отзывы клиентов, которые можно модерировать;
 • Форма обратной связи - поможет быстро связаться с вами.

Це рішення може підійти для наступних сфер: 

 • сайт агенції з нерухомості
Відмінності між покупкою та орендою
Покупка сайту
Переваги
Купуючи типове рішення, ви купуєте повноцінний продукт з «начинкою» у вигляді вихідного коду, а значить, можете робити зі своїм сайтом все, що завгодно: модифікувати, додавати необхідні функції і т.д. Це дорожче, проте в довгостроковій перспективі, якщо ви живете на оренді роками, разова покупка обійдеться дешевше. Купівля сайту – це повна відсутність будь-яких обмежень: власнику доступний весь функціонал та потенціал сайту
Платні доопрацювання
Будь-які технічні доробки типових сайтів виробляються на платній основі. Що входить у технічні доробки: • коригування зовнішнього вигляду сайту під фірмовий стиль Замовника; • зміна логіки роботи та/або зовнішнього вигляду програмних модулів сайту; • додавання/видалення нових сторінок та розділів сайту; • заповнення сайту стартовим контентом; • написання нових програмних модулів, які розширюють поточний функціонал сайту.
SSL сертифікат не входить у вартість
Наявність SSL-сертифіката на сайті свідчить про те, що Ваш сайт безпечний, і що Ви готові до серйозної довгострокової співпраці, а також піклується про клієнта. Потребує щорічного продовження з боку клієнта.
Хостинг не входить у вартість
Потребує щорічного продовження з боку клієнта. Розгортання сайту на будь-якому хостингу.
Домен не входить у вартість
Потребує щорічного продовження з боку клієнта.
Платна Техпідтримка
Включає: регулярне оновлення CMS, лікування від вірусів
Отримати консультацію спеціаліста
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Замовити
Кількість:
-+
Ціна: UAH
Сума: UAH

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.