UARU
(067) 637-86-38 (050) 447-86-38
Написати нам

Дякуємо, Ваше повідомлення принято.

Відповідь буде відправлена на вказаний e-mail.

Сайт каталог №3

10500 грн

Типове рішення для корпоративного сайту компанії – це сучасний, повністю адаптивний сайт, розроблений для швидкого запуску сайту! Це не просто сайт, це комплексне рішення залучення клієнтів через інтернет.

Зручний інтерфейс та гарний дизайн. Готове рішення компанії з можливостями переглянути всі види послуг або товарів компанії та замовити їх.

Демо Версія Сайту
Інформація про це рішення

Переваги цього рішення:

1. Сайт адаптивний, що дозволяє підвищити зручність користування сайтом із різних пристроїв (комп'ютери, планшети, мобільні телефони). Пошукові системи дозволяють сайтам, які коректно відображаються з маленьких екранів, стояти вище за позиціями в пошуковій видачі, а значить, і отримувати більше відвідувачів на сайті, а надалі і більше клієнтів.
2. Дуже просте налаштування рішення. Ми серйозно підійшли до питання наповнення сайту. Передбачили можливість легкої зміни контенту без залучення спеціалістів.
3. Сайт ідеально підходить для швидкого запуску. Є інструкція щодо наповнення сайту, також проводиться БЕЗКОШТОВНЕ навчання контент-менеджером з наповнення сайту (особова зустріч, навчання по телефону). Завдяки цьому можна самостійно, без додаткових витрат, заповнити сайт, змінити ціни, додати фотографії, змінити контактні дані, незалежно від рівня знань у роботі з сайтами.
4. SEO-підготовлений.Підтримує шаблони meta-тегів для автоматичного створення унікальних title, description, keywords і т. д.
5. Найновіші технології створення веб-сторінок. Html5, CSS3, Bootstrap3, jQuery – щоб легко керувати сайтом та ефективно просувати його в пошукових системах.
6. На вигідних умовах можна придбати рекламну кампанію для Яндекс.Дірект та Гугл. Вже наступного дня після запуску сайту, можна розпочати рекламну кампанію та незабаром отримати перших клієнтів

Короткий список функціональних можливостей вирішення: 

  • Готова структура сайту та демонстраційне наповнення;
  • Сайт доступний у будь-яких колірних схемах;
  • Сайт адаптивний на телефонах, планшетах;
  • Опис товарів;
  • Можливість замовити товар;
  • Розділ "Наші роботи" з фотографіями виконаних робіт;
  • Сторінка Контакти;
  • Ціни у вигляді прайс-листа, а також можливість прикріпити файли для завантаження;
  • Форма зворотного зв'язку допоможе швидко зв'язатися з вами.

Це рішення може підійти для будь-якої сфери діяльності. Сайт надасть можливість надати ваші товари та/або послуги в інтернеті.

Відмінності між покупкою та орендою
Покупка сайту
Можливість доробок
Будь-які технічні доробки типових сайтів виробляються на платній основі. Вартість роботи 1 години спеціаліста від 180 грн/год. Що входить у технічні доробки: • коригування зовнішнього вигляду сайту під фірмовий стиль Замовника; • зміна логіки роботи та/або зовнішнього вигляду програмних модулів сайту; • додавання/видалення нових сторінок та розділів сайту; • заповнення сайту стартовим контентом; • написання нових програмних модулів, які розширюють поточний функціонал сайту; • та ін.
SSL сертифікат
Наявність SSL-сертифіката на сайті свідчить про те, що Ваш сайт безпечний, і що Ви готові до серйозної довгострокової співпраці, а також піклується про клієнта. SSL-сертифікат – входить у вартість викупу типового рішення строком на 1 рік. Потребує щорічного продовження з боку клієнта.
Хостинг
Входить у вартість викупу типового рішення строком на 1 рік. Потребує щорічного продовження з боку клієнта. Є можливість перенести сайт на хостинг іншої організації.
Домен
У вартість викупу типового рішення входить домен biz.ua, co.ua, com.ua, in.ua на 1 рік. Потребує щорічного продовження з боку клієнта. Можна перенести сайт на індивідуальний домен.
Техпідтримка
Техпідтримка входить у вартість викупу типового рішення на 1 рік. Включає в себе: - регулярне оновлення CMS - захист від вірусів Потребує щорічного продовження від клієнта.
Переваги
Купуючи типове рішення, ви купуєте повноцінний продукт з «начинкою» у вигляді вихідного коду, а значить, можете робити зі своїм сайтом все, що завгодно: модифікувати, додавати необхідні функції і т.д. Це дорожче, проте в довгостроковій перспективі, якщо ви живете на оренді роками, разова покупка обійдеться дешевше. Викуп – це повна відсутність будь-яких обмежень: власнику доступний весь функціонал та потенціал сайту
Отримати консультацію спеціаліста
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Замовити
Кількість:
-+
Ціна: UAH
Сума: UAH

Дякуємо, Ваше замовлення прийнято.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.